اخبار و رويداد ها

  نوزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان در اصفهان برگزار می‌شود

نوزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان در اصفهان برگزار می‌شود


به گزارش واحد روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی اصفهان؛ نوزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون خانگی در روزهای 10 تا 14 آذرماه در محل نمایشگاه اصفهان برگزار خواهد شد.
این نمایشگاه در فضایی بالغ بر 8 هزار متر مربع و با مشارکت 80 تولید کننده برتر صنایع مبلمان کشور از استان‌های تهران، آذربایجان شرقی، استان مرکزی، البرز، خراسان رضوی، قزوین و اصفهان به مدت 5 روز برگزار خواهد شد.
در این نمایشگاه انواع مبلمان راحتی، کلاسیک، استیل، اسپرت، میز غذاخوری، سرویس و کالای خواب، فرش ماشینی، دکوراسیون داخلی، مبلمان سنتی و تختخواب‌شو از سوی واحدهای تولید مبلمان جهت عرضه به بازدیدکنندگان و خریداران محترم به نمایش گذاشته می‌شود.
از برندهای حاضر در این رویداد نمایشگاهی می‌توان به نام تولیدی مبلمان ژولک، مبلیران، آیلار، شوکران، آترین و تی‌رست اشاره کرد که در کنار سایر تولید کنندگان مبل و دکوراسیون باعث افزایش کیفیت سطح نمایشگاه نسبت به دوره‌های گذشته شده‌اند.
نوزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون خانگی از ساعت 15 تا 21 واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن‌دشت محل برگزاری نمایشگاه بین‌المللی اصفهان میزان علاقه‌مندان، بازدید کنندگان و شهروندان عزیز خواهد بود.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

درباره ما

شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان برگزار کننده‌ی نمایشگاه های داخلی، تخصصی و بین المللی در ایران و سایر کشورهای جهان است و فعالیت خود را از سال 1372 آغاز کرده و سالیانه 50 تا 60 عنوان نمایشگاه داخل و خارج از کشور برگزار میکند.