اخبار و رويداد ها

  هفدهمین نمایشگاه مبل و دکوراسیون خانگی در اصفهان برپا می‌شود

هفدهمین نمایشگاه مبل و دکوراسیون خانگی در اصفهان برپا می‌شود

محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان به مدت چهار روز میزبان هفدهمین نمایشگاه تخصصی مبل و دکوراسیون خانگی خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این نمایشگاه که از دهم تا سیزدهم دی‌ماه برپا می‌شود، میزبان 109 شرکت داخلی خواهد بود تا محصولات و خدمات خود را در معرض بازدید عمومی قرار دهند.

نمایشگاه تخصصی مبل و دکوراسیون خانگی امسال در بیش از 9 هزار مترمربع فضای نمایشگاهی برپا خواهد شد و شرکت‌های معتبری از استان‌های فارس، خراسان رضوی، مرکزی، همدان، خوزستان، تهران، آذربایجان شرقی، قزوین، گیلان و البرز در آن حضور خواهند داشت.

شرکت‌های معتبری مانند ژولک، نیمکت، چوبینه، پاپیروس، مبلیران، تشک فالومو، دوریس، مایان چوب، آرشام، مبل آریا، مینای نقش جهان و درساچوب از مهمترین مشارکت‌کنندگانی هستند که محصولات، کالاها و خدمات خود در زمینه‌های مبلمان خانگی، سرویس خواب، سرویس غذاخوری و دکوراسیون خانگی را به نمایش می‌گذارند.

هفدهمین نمایشگاه تخصصی مبل و دکوراسیون خانگی اصفهان از ساعت 16 تا 23 روزهای دهم تا سیزدهم دی‌ماه برای بازدید عموم برپا خواهد بود.


 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر